Odzyskiwanie danych co przystałoby wiedzieć.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze narzędzia do odzyskiwania danych na Androida

Kiedy stracisz dane na telefonie z Androidem, powinieneś najpierw spróbować odzyskać je tak bardzo, jak to możliwe, zanim będziesz nadal korzystać z telefonu. Nie wolno jednak zapisywać odzyskanych plików, dopóki nie odzyskasz wszystkich utraconych danych. Dzieje się tak dlatego, że pliki mogą zostać nadpisane podczas ich zapisywania. Na szczęście w Internecie dostępnych jest wiele narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to program, który pozwala odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android. Program można pobrać z oficjalnej strony internetowej, a następnie zainstalować go na swoim komputerze. Po zakończeniu instalacji możesz uruchomić aplikację, klikając dwukrotnie na ikonę aplikacji. Aby korzystać z programu, musisz się zarejestrować, więc będziesz musiał podać swój adres e-mail i kod rejestracyjny. Przycisk rejestracji znajduje się w prawym górnym rogu interfejsu aplikacji.

Ten program będzie również wspierać tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików multimedialnych i dokumentów z urządzenia z systemem Android. Ten program obsługuje zarówno komputery Mac, jak i PC, i jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi urządzeniami z systemem Android. Jeśli straciłeś lub przypadkowo usunąłeś dane z urządzenia z Androidem, możesz użyć AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, aby je odzyskać.

Ten program zapewnia łatwy w użyciu interfejs i pozwoli Ci na przeglądanie plików multimedialnych na urządzeniu z systemem Android. Pozwala również wybrać, które dane chcesz odzyskać, takie jak zdjęcia lub filmy. Pomoże Ci przywrócić dane z zamrożonego lub uszkodzonego telefonu z systemem Android. AnyMP4 Android Data Recovery jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami telefonów z systemem Android, w tym smartfonami i tabletami.

Po podłączeniu urządzenia z systemem Android do komputera, program AnyMP4 Android Data Recovery for Mac przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych danych. Po zakończeniu skanowania będziesz mógł wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, kliknij „Odzyskaj”, aby rozpocząć proces odzyskiwania. Odzyskane dane zostaną zapisane w folderze wybranym wcześniej.

AnyMP4 Android Technician

AnyMP4 Android Technician do odzyskiwania danych z Androida jest jedną z najlepszych aplikacji do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych z urządzenia z systemem Android. Działa poprzez skanowanie różnych typów danych, w tym kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, zdjęć, filmów, dokumentów i innych. W ciągu zaledwie kilku kliknięć możesz odzyskać utracone pliki.

To oprogramowanie jest przyjazne dla użytkownika i zapewnia potężne funkcje odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja pozwala odzyskać utracone lub usunięte treści tekstowe i eksportować je do komputera w różnych formatach. Jest również w stanie odzyskać dane nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych, aktualizacji systemu operacyjnego lub flashowania ROM.

FonePaw

FonePaw Android Data Recovery to potężne oprogramowanie, które może odzyskać usunięte pliki i media z systemu Android. Obsługuje szeroką gamę urządzeń, w tym Samsung Galaxy S8, S7 Edge, S6, Note 8, Tab S i Note Pro. Może również odzyskać dane z zewnętrznych kart pamięci.

Oprogramowanie działa poprzez wykrycie urządzenia z systemem Android i pozwala użytkownikom wybrać typ pliku do odzyskania. Może skanować w poszukiwaniu zdjęć, kontaktów i dokumentów, wśród innych typów. Oprogramowanie zajmie trochę czasu na skanowanie i analizę danych, więc bądź cierpliwy. Jeśli musisz odzyskać dużą ilość danych, możesz spróbować zakorzenić swoje urządzenie.

Inną wspaniałą cechą FonePaw Android Data Recovery jest jego zdolność do odzyskiwania danych z usuniętych kart SD. Wymaga, aby urządzenie było zakorzenione przed odzyskaniem usuniętych plików. Poprawi to współczynnik rozpoznawania. Pamiętaj jednak, że proces ten będzie wymagał wyraźnej zgody użytkownika. Jeśli Twoje urządzenie zostało pomyślnie rozpoznane, nie będziesz musiał go zakorzenić. Ale jeśli trzeba przywrócić konkretny plik, należy włączyć żądanie rootowania, aby zainstalować potrzebne narzędzia do rootowania.

FonePaw Android Data Recovery to jeden z najlepszych softów do odzyskiwania utraconych plików z systemu Android. Ten program działa z różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym tabletami i smartfonami. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs i obsługuje wiele urządzeń z systemem Android i wersji systemu operacyjnego. Jest dostępny zarówno w wersji Windows, jak i Mac, i możesz pobrać bezpłatną wersję próbną, aby ją przetestować.

FonePaw to jeden z najpopularniejszych programów do odzyskiwania danych na rynku. Jest bardzo łatwy w użyciu i może pomóc w łatwym odzyskaniu usuniętych elementów. Jednak niektóre urządzenia mogą nie działać poprawnie z programem. Niektóre zakorzenione urządzenia są nieobsługiwane i może nie być w stanie wykryć urządzenia.

Recuva

Recuva Android data recovery pozwala użytkownikom przywrócić utracone dane za pomocą systemu operacyjnego Android. Ta aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z Google Play. Po zainstalowaniu aplikacji użytkownicy muszą podłączyć kartę SD do komputera. Pojawi się kreator odzyskiwania, który poprosi ich o wybranie rodzaju danych, które chcą odzyskać. Możesz wybrać odzyskanie zdjęć i filmów lub dokumentów i wiadomości e-mail. Kreator odzyskiwania pomoże Ci przeglądać kartę SD.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva Android działa najlepiej na urządzeniach z kartami pamięci, takimi jak karty microSD. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu, a proces odzyskiwania jest szybki. Nie może jednak odzyskać wszystkich treści i scenariuszy ze wszystkich urządzeń pamięci masowej. Na przykład, złośliwe oprogramowanie lub wirusy mogą uszkodzić pamięć masową karty SD urządzenia, powodując, że nie można jej odczytać. Ponadto, firmware może mieć awarię, co powoduje, że wszystkie przechowywane dane są niedostępne. Nawet przypadkowe usunięcie folderu śmieci może spowodować, że urządzenie straci ważne pliki.

Recuva jest łatwy w użyciu i ma interfejs podobny do kreatora, który jest przeznaczony dla początkujących użytkowników komputerów. Poprosi Cię o wybranie typu plików, które chcesz odzyskać, jak również gdzie skupić się na wyszukiwaniu. Interfejs jest czysty i łatwy w nawigacji, tylko kilka opcji ukrytych w sekcji Opcje.

Recuva Android data recovery jest dostępny dla komputerów z systemem Windows i urządzeń z systemem Android. Wymaga połączenia z kartą SD, aby odzyskać zawartość. Ta aplikacja jest darmowa, ale wersja premium ma więcej funkcji.

AirMore

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android oferuje bezpieczne i łatwe odzyskiwanie usuniętych lub utraconych danych. Oprogramowanie jest bezpłatne do pobrania i wykorzystuje intuicyjny interfejs do odzyskiwania utraconych plików. Obsługuje różne karty pamięci i urządzenia z systemem Android. Oprogramowanie może przywrócić utracone dane z dowolnej karty pamięci bez szkody dla urządzenia.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android to darmowy download, który może odzyskać usunięte pliki z wielu typów urządzeń z systemem Android. Obsługuje wiele typów urządzeń z systemem Android i wiele typów plików, w tym pliki multimedialne i kontakty. AirMore jest kompatybilny z większością telefonów z systemem Android. Może również odzyskać usunięte pliki z innych typów urządzeń.

AirMore jest bardzo łatwy w użyciu i posiada wiele funkcji. Jest w stanie odzyskać różne typy plików i obejmuje większość typowych scenariuszy utraty danych. Jest również bezpieczny w użyciu i nie zakłóca plików lub narusza prywatność. Jest również bezpieczny w użyciu w systemie Windows i obsługuje wiele urządzeń pamięci masowej.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji AirMore File Transfer, możesz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Ta aplikacja pozwala przeglądać pamięć masową urządzenia i importować lub eksportować pliki. Jeśli nie możesz podłączyć urządzenia do komputera, możesz również podłączyć urządzenie z systemem Android za pomocą kabla USB. Alternatywnie, można użyć Eksploratora Windows do przeglądania pamięci masowej urządzenia.

Jeśli nie jesteś w stanie odzyskać danych za pomocą AirMore Android Data Recovery, spróbuj zamiast tego Eassos Android Data Recovery. Jest darmowy, obsługuje 6000 urządzeń z systemem Android i pozwala odzyskać usunięte pliki.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]