Odzyskiwanie danych koszty oraz wykonalności.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać dane z urządzeń z systemem Android

Być może zastanawiasz się, jak odzyskać dane z urządzeń z systemem Android. Istnieje kilka dostępnych opcji. Możesz skorzystać z usługi odzyskiwania danych lub możesz wypróbować darmowe narzędzia, takie jak Recuva. Programy te zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci odzyskać utracone lub usunięte pliki. Metoda odzyskiwania używana przez usługi odzyskiwania danych zależy od rodzaju danych, które próbujesz odzyskać. Na przykład, Recuva działa najlepiej podczas odzyskiwania plików zapisanych na kartach pamięci. Usługa ta oferuje również inne metody odzyskiwania danych.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Dzięki Free Android Data Recovery możesz łatwo odzyskać utracone pliki z urządzenia z systemem Android. Aplikacja działa z ponad 100 markami i sieciami komórkowymi, a także może przywrócić pliki z dowolnego formatu. Jeśli Twój telefon został utracony z powodu wirusów, rootowania, aktualizacji lub innych powodów, możesz użyć tej aplikacji do przywrócenia danych.

Możesz przywrócić usunięte kontakty, historie połączeń, zdjęcia, filmy i muzykę z urządzenia z systemem Android za pomocą tej aplikacji. Ponadto może również odzyskać utracone dokumenty i muzykę. Proces odzyskiwania danych oceni odzyskane informacje i odbuduje je. Po zakończeniu procedury możesz wyświetlić dziesiątki tysięcy plików i zarchiwizowanych danych.

Oprogramowanie przeskanuje telefon w poszukiwaniu wszystkich danych na urządzeniu, a także wyświetli podgląd odzyskanych plików. Będzie odzyskać pliki z wszystkich głównych marek telefonów android. Oprogramowanie obsługuje wszystkie Android OS i urządzeń, i ma łatwy w użyciu interfejs. Nawet nowicjusze mogą korzystać z programu. Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania, można rozpocząć odzyskiwanie usuniętych plików.

Tenorshare Android Data Recovery to kolejna świetna opcja odzyskiwania danych z systemu Android. To oprogramowanie jest popularnym narzędziem i obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Może odzyskać dane z pamięci wewnętrznej i kart SD, a także pomaga przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp. Ponadto to oprogramowanie może tworzyć kopie zapasowe urządzenia z systemem Android na komputerze.

Inną popularną darmową opcją odzyskiwania danych z Androida jest EaseUS MobiSaver. Ma bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs i może odzyskać prawie każdy rodzaj pliku z urządzenia z systemem Android. To narzędzie jest łatwe w użyciu i ma opcję podglądu, więc możesz zobaczyć pliki przed ich przywróceniem. Poza tym obsługuje prawie wszystkie urządzenia z systemem Android, w tym różne tablety i smartfony.

Tenorshare UltData

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare UltData for Android to przyjazne dla użytkownika i potężne narzędzie, które pozwala odzyskać wiele plików danych z urządzenia z systemem Android. Wykonuje szybkie skanowanie urządzenia i odzyskuje utracone pliki niemal natychmiast. Pozwala również na filtrowanie wyników, podgląd przed ich odzyskaniem i pracę na wielu typach danych. Obsługuje różne scenariusze przypadków użycia i jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android.

Aby rozpocząć pracę z programem do odzyskiwania danych Tenorshare UltData for Android, wystarczy pobrać go ze Sklepu Play. Zostaniesz poproszony o przyznanie programowi dostępu do urządzenia, aby rozpocząć skanowanie. Następnie podłącz urządzenie z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Po wykryciu urządzenia, program przeskanuje je i wyświetli podgląd utraconych danych. Jeśli znajdziesz jakieś, wybierz je i kliknij przycisk „Odzyskaj”.

Tenorshare UltData for Android to potężne narzędzie, które obsługuje kilka systemów operacyjnych i potrafi przywrócić utracone pliki. Darmowa wersja próbna programu pozwala na przeskanowanie do 5 urządzeń i jednego komputera oraz podgląd plików. Jednak proces odzyskiwania danych może trwać nawet 6 godzin w przypadku dużego dysku. Dodatkowo, niektórych plików nie można skutecznie odzyskać. Pomimo tych wad, Tenorshare UltData for Android jest dobrą opcją, jeśli szukasz odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android. Jego intuicyjny interfejs i łatwe do wykonania instrukcje pozwalają nawet nowicjuszowi PC korzystać z programu, aby przywrócić swoje prywatne zdjęcia i filmy.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare UltData for Android pozwala na odzyskanie plików bez konieczności rootowania urządzenia. Pozwala również na podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. Obsługuje również ponad 6 000 urządzeń z systemem Android. Obsługuje wszystkie telefony z systemem Android, w tym Android 4.4 Kitkat. Może odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android, w tym tekst, obrazy i filmy.

Jako przyjazny dla użytkownika program do odzyskiwania danych, UltData for Android jest jedną z najlepszych opcji odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych z urządzenia z systemem Android. W przeciwieństwie do innych programów, UltData for Android nie wymaga dostępu root, odzyskuje wszystkie typy plików i pozwala na ich podgląd.

iMyFone D-Back

Aplikacje do odzyskiwania danych iMyFone D-Back android i iOS mogą pomóc w odzyskaniu usuniętych danych z komputera lub urządzenia. Niezależnie od tego, czy usunąłeś pliki przez pomyłkę, dysk twardy stał się uszkodzony, czy po prostu straciłeś urządzenie, te programy mogą pomóc Ci odzyskać utracone dane.

Zanim zaczniesz, upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową wszystkich swoich ważnych danych. Obejmuje to kontakty i wiadomości SMS. Urządzenia z systemem Android często wymagają tworzenia kopii zapasowych tych elementów. Korzystając z aplikacji do odzyskiwania danych na Androida, możesz odzyskać te ważne pliki bez większych problemów. Istnieje również wiele darmowych wersji oprogramowania dostępnych, co oznacza, że możesz wypróbować je za darmo przed dokonaniem zakupu.

iMyFone D-Back android to proste, ale potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które działa z tysiącami różnych urządzeń z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i obsługuje ponad 11 typów plików. Jest również w stanie odzyskać pliki z niedostępnych lub uszkodzonych urządzeń. Posiada łatwy do naśladowania interfejs i jasne instrukcje ekranowe. Ta aplikacja do odzyskiwania danych jest bezpieczna dla Twoich danych i nie uszkodzi ani nie zniszczy Twojego urządzenia.

Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo swoich płatności, iMyFone D-Back ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc możesz wypróbować ją bez ryzyka. Aplikacja dostępna jest w wersji darmowej, która umożliwia podgląd zawartości plików kopii zapasowych. Możesz również skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, aby sprawdzić jej działanie.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala przywrócić pliki z uszkodzonego urządzenia z systemem Android bez konieczności rootowania. Obsługuje nawet odzyskiwanie danych z Google Drive. I, w przeciwieństwie do innych narzędzi do odzyskiwania danych, nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem i komputer, aby połączyć się z oprogramowaniem.

Dzięki iMyFone D-Back Android Data Recovery możesz odzyskać usunięte filmy, zdjęcia, wiadomości i inne pliki z telefonu. Pozwala również odzyskać usunięte kontakty, hasła, rejestry połączeń i wiadomości WhatsApp. Działa na wszystkich smartfonach z systemem Android. A najlepsze w nim jest to, że jest łatwy w użyciu i ma wiele funkcji.

RecoverGo

RecoverGo to aplikacja dla systemu Windows, która odzyskuje wszelkiego rodzaju dane ze smartfonów z systemem Android. Jej producentem jest firma iToolab, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tej branży. Użytkownicy tego programu chwalą jego prostotę, łatwość obsługi i intuicyjny interfejs. Jest dostarczany z wersją próbną, ale możesz odblokować wszystkie jego funkcje za pomocą płatnej wersji.

RecoverGo jest w stanie odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android bez rootowania urządzenia. Może przywrócić usunięte pliki multimedialne, dokumenty, historię połączeń, skompresowane pliki, pliki instalacyjne, a nawet E-booki. Użytkownicy mogą wybrać pliki, które chcą odzyskać i przenieść je do nowego folderu lub ścieżki.

Inną wspaniałą cechą RecoverGo Android jest jego zdolność do odzyskiwania danych nawet z uszkodzonych lub zniszczonych telefonów. Używając oprogramowania do skanowania pamięci wewnętrznej lub karty SD, może zlokalizować i uratować utracone dane. Oprogramowanie jest bezpieczne w użyciu, a jego wskaźnik odzysku jest bardzo wysoki. Może odzyskać dane o dowolnym rozmiarze, w tym te z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, takich jak karty SD.

RecoverGo jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami z systemem Android i może odzyskać pliki, które zostały przypadkowo usunięte, sformatowane lub utracone. To oprogramowanie jest również w stanie odzyskać zdjęcia, filmy i muzykę. Może nawet przywrócić dane z uszkodzonego ekranu. Może również odzyskać dane z uszkodzonych kart SD.

Program do odzyskiwania danych RecoverGo Android posiada wiele przydatnych funkcji, w tym możliwość odzyskania usuniętych wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej. Obsługuje prawie wszystkie modele Androida i może być używany zarówno przez zakorzenione, jak i niezakorzenione urządzenia. Oferuje również dożywotnie aktualizacje i gwarancję zwrotu pieniędzy. Pozwala również użytkownikom skanować do pięciu różnych urządzeń na jednym komputerze.

RecoverGo android data recovery software jest w stanie odzyskać muzykę, filmy, dokumenty i bazy danych. Jest również w stanie odzyskać wiadomości e-mail i kalendarze. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie z Androidem do komputera i włączyć tryb „Mass Storage”, a program rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu utraconych plików. Oprogramowanie może być używane do odzyskiwania danych z telefonów z systemem Android, tabletów z systemem Android i Android TV box.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]