Odzyskiwanie danych spółka etyczne i warta poparcia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Odzyskiwanie danych

Jeśli straciłeś ważne pliki na telefonie z systemem Android, może być w stanie odzyskać je za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Programy te mogą odzyskać wszystkie typy plików z urządzeń z systemem Android, a oni mogą zaoszczędzić czas i frustrację z wyszukiwania i skanowania urządzenia. Aby odzyskać dane, najpierw należy potwierdzić, że masz dozwolony dostęp Superuser. Gdy już to zrobisz, powinieneś upewnić się, że zaznaczyłeś opcję jako „Zapamiętaj na zawsze”.

Disk Drill 4 Android Data Recovery

Disk Drill to narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android, które pozwala użytkownikom odzyskać dane z dowolnego urządzenia z systemem Android. Aplikacja wykorzystuje tryb USB Mass Storage, aby uzyskać dostęp do partycji pamięci na urządzeniach z systemem Android. Jest kompatybilny ze smartfonami Nexus i Galaxy, a także dowolnym tabletem z Androidem. Chociaż może być konieczne rootowanie urządzenia z Androidem, aby uzyskać dostęp do partycji pamięci, narzędzie poprowadzi Cię przez ten proces i zapewni wskazówki dotyczące maksymalizacji stopy odzysku.

Funkcje odzyskiwania danych w Disk Drill obejmują tryb szybkiego skanowania i opcję głębokiego skanowania. Możesz również użyć funkcji ochrony danych, aby chronić swoje dane podczas odzyskiwania utraconych plików. Po zakończeniu skanowania zostanie wyświetlona lista odzyskanych elementów. Niezależnie od tego, czy próbujesz odzyskać całą partycję, kilka pojedynczych plików, czy cały dysk twardy, Disk Drill to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które jest zarówno elastyczne, jak i opłacalne.

Interfejs użytkownika Disk Drill jest czysty i otwarty, z prostymi i prostymi opcjami. Oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu, nawet jeśli nie jesteś technikiem. Jest łatwy do pobrania i zainstalowania, a pozwoli Ci odzyskać utracone dane szybko i łatwo.

Kolejną funkcją, która wyróżnia Disk Drill spośród innych narzędzi do odzyskiwania danych, jest możliwość wizualizacji procesu skanowania w czasie rzeczywistym. Podczas skanowania narzędzie wyświetla, ile plików jest skanowanych i ile czasu pozostało do końca. Program pozwala również na montowanie wyników jako wirtualnych dysków i przeglądanie ich za pomocą Eksploratora plików. Dodatkowo obsługuje różne formaty plików, w tym formaty surowych zdjęć.

Inną cechą Disk Drill jest to, że może wykryć każdy rodzaj urządzenia z systemem Android i odzyska z niego utracone pliki lub dane. Działa na starszych i nowszych komputerach Mac, a także na wielu urządzeniach z systemem Android. Aby zainstalować i używać Disk Drill, musisz mieć urządzenie z Androidem zakorzenione i podłączone do komputera przez Debugowanie USB. Należy również przyznać uprawnienia dla programu do skanowania urządzenia.

Jest do pobrania za darmo, a wersja próbna pozwala odzyskać do 500MB danych. Poza tym ma dodatkowe narzędzia ochrony danych, które pomagają zapobiegać utracie danych. W razie potrzeby można wstrzymać proces skanowania, a w każdej chwili można go zapisać i wznowić.

iMyFone D-Back

Oprogramowanie iMyFone D-Back android Data Recovery to świetny sposób na odzyskanie danych po tym, jak urządzenie zostało skasowane lub przywrócone do ustawień fabrycznych. To oprogramowanie działa dobrze z każdym rodzajem danych, w tym z wiadomościami iMessages, Viber i mediami Wechat. Może również pomóc odzyskać dane z kopii zapasowych iTunes i iCloud.

Oprogramowanie jest w 100% bezpieczne i legalne i działa dobrze zarówno ze smartfonami z systemem iOS, jak i Android. Obsługuje nawet odzyskiwanie plików z niedziałających telefonów i kopii zapasowych w chmurze. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to świetne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które może być używane bez dużego zamieszania. I kosztuje znacznie mniej niż profesjonalna usługa odzyskiwania danych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych android D-Back działa poprzez podłączenie urządzenia do komputera, a następnie poprowadzenie Cię przez proces. Następnie wybierz pliki, które chcesz odzyskać i D-Back rozpocznie proces odzyskiwania. Kilka minut później, będziesz mógł wyświetlić podgląd i pobrać dane z telefonu. Możesz następnie wyeksportować swoje dane do formatu CSV, HTML lub VCF do dalszego wykorzystania.

Po zainstalowaniu programu D-Back można następnie podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby odzyskać swoje dane. W przeciwieństwie do wersji demo, D-Back jest w pełni funkcjonalny w swojej pełnej wersji. Oznacza to, że możesz odzyskać usunięte pliki z dowolnego urządzenia z systemem Android bez rootowania telefonu.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android obiecuje szybko i łatwo odzyskać usunięte pliki. Może również przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp na Androida bez rootowania. Kolejną wspaniałą cechą jest to, że działa z 6000+ urządzeń z systemem Android. Użytkownicy mogą wybierać spośród wersji darmowych, płatnych lub próbnych. Bezpłatna wersja próbna pozwala przetestować oprogramowanie przez pełne 30 dni bez płacenia.

D-Back jest łatwy w użyciu i działa dobrze dla większości użytkowników. Jednak w niektórych przypadkach może nie być skuteczny. Na przykład może nie działać z uszkodzonymi telefonami lub uszkodzonymi danymi.

RecoverGo

RecoverGo to oprogramowanie do odzyskiwania danych z Androida, które może odzyskać usunięte lub utracone pliki z urządzenia z systemem Android. Obsługuje wszystkie typy plików, w tym zdjęcia i filmy. Aby rozpocząć, będziesz musiał podłączyć telefon z Androidem do komputera i włączyć tryb debugowania USB. Ten proces może potrwać kilka minut, więc upewnij się, że pozostawisz go odblokowanego podczas procesu. W przeciwnym razie program do odzyskiwania danych nie będzie w stanie przeskanować Twojego urządzenia.

RecoverGo Android obsługuje wszystkich głównych producentów Androida, w tym Samsunga, Motorolę, LG, HTC i innych. Obsługuje również ponad 6,000 różnych modeli Androida. Oprogramowanie jest również konkurencyjne cenowo, z kilkoma dostępnymi modelami cenowymi. Dodatkowo, RecoverGo oferuje funkcję kreatora sekwencji, aby pomóc ci odzyskać dane.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android jest kompatybilne z wieloma urządzeniami z Androidem i może odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej i kart SD. Może również przywrócić usunięte lub utracone zdjęcia i filmy, dzienniki połączeń i dokumenty. Może również odzyskać pliki z zewnętrznych kart pamięci. Jest szybki i łatwy w użyciu, a to jeden z najprostszych sposobów na odzyskanie danych.

RecoverGo Android ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania, pozwalając na przywrócenie utraconych lub usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Obsługuje większość typów plików, w tym zdjęcia, kontakty, filmy i zapisy czatów. Obsługuje również wbudowane karty SD i jest bezpieczny w użyciu. Jego współczynnik sukcesu jest imponujący – ma prawie 99 procent dokładności! Z RecoverGo Android, będziesz mógł odzyskać usunięte pliki na Androidzie i przywrócić je do oryginalnych lokalizacji, bez potrzeby rootowania urządzenia.

Jeśli szukasz oprogramowania do odzyskiwania danych z Androida, które działa na 6000+ urządzeniach z Androidem, RecoverGo jest warte uwagi. To potężne narzędzie działa zarówno na urządzeniach zakorzenionych, jak i niezakorzenionych, a nawet pozwala na podgląd utraconych plików przed ich odzyskaniem. Jego opcja podglądu pozwala ci wybrać, co chcesz odzyskać, a bez czego możesz żyć.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android pozwala na podgląd i selektywne przywracanie usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać utracone dane z niemal każdego typu i formatu plików. Obsługuje ponad 6000 urządzeń, w tym Samsung, Xiaomi i Huawei. Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android może odzyskać usunięte dane z wewnętrznej pamięci masowej i kart SD. Najlepsze jest to, że pozwala również eksportować wybrane pliki do komputera.

Dr. Fone

Jeśli szukasz aplikacji do odzyskiwania danych na Androida, która jest niezawodna, prosta w użyciu i ma dobrą pamięć, Dr. Fone to dobry wybór. Ta aplikacja jest wysoce konfigurowalna, z dużą ilością narzędzi do wykorzystania. Ma również dobrą obsługę klienta, a wersja mobilna jest łatwa w użyciu.

Jeśli szukasz aplikacji do odzyskiwania danych na Androida, która działa zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS, spróbuj Dr. Fone. Ma wysoki wskaźnik sukcesu i jest wolny od wirusów lub adware. Program wyszuka usunięte pliki i przywróci je. I, nie będzie cię to nic kosztować.

Po zainstalowaniu programu, podłącz telefon z Androidem do komputera. Upewnij się, że telefon jest w trybie debugowania USB, aby oprogramowanie mogło uzyskać dostęp do jego plików. Po tym, wybierz dane, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie będzie następnie skanować pamięć masową na urządzeniu z systemem Android. Możesz wybrać zdjęcia, kontakty, wiadomości, dzienniki połączeń, pliki audio, a nawet dokumenty.

Oprócz odzyskiwania danych, Wondershare Dr. Fone oferuje również funkcję naprawy, która pomaga naprawić błędy systemu bez wykonywania twardego przywracania ustawień fabrycznych. Ten program może nawet przywrócić pliki ze starego urządzenia. Może nawet zdalnie odblokować telefon i nagrać ekran. Oprogramowanie może odzyskać dane z rozbitego telefonu bez ryzyka dla komputera.

Android Data Recovery działa z różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym smartfonami i tabletami z systemem Android. Może odzyskać usunięte wiadomości, zdjęcia, muzykę i dokumenty, a także dzienniki połączeń teleakustycznych i dzienniki czatów. Dodatkowo obsługuje pliki audio i filmy. Jeśli martwisz się o utratę ważnych plików z powodu resetu fabrycznego, odzyskiwanie danych Android może być ratunkiem.

Podczas gdy wiele aplikacji do odzyskiwania danych na Androida obiecuje odzyskać utracone lub usunięte pliki, niektóre z nich nie działają za pierwszym razem. Powinieneś przetestować oprogramowanie przed jego zakupem. A przed zakupem pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić instrukcję obsługi. Wiele osób uważa, że oprogramowanie jest przydatne, więc warto sprawdzić, jeśli wcześniej miałeś ten sam problem.

Program ten umożliwia również bezproblemowe przenoszenie danych pomiędzy urządzeniami. Działa z telefonami z systemem Android i iOS, a także komputerami Mac i PC. Może również przenosić filmy i zdjęcia oraz łączyć kontakty. Może nawet usunąć zbędne pliki.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]