Odzyskiwanie danych z telefonu takim firmą możesz zaufać.

Odzyskiwanie danych Spojrzenie na Stellar Phoenix Data Recovery

photo
Odzyskiwanie danych z z uszkodzonego dysku SSD takim firmą możesz zaufać.

Odzyskiwanie danych kiedy masz  „OOPS!”, a ktoś po prostu usunął cały tydzień pracy przez pomyłkę? Nic się nie martw, niesamowite 7 darmowych narzędzi do odzyskiwania danych na tej liście odzyska wszystko, co zostało utracone lub uszkodzone przypadkowo. Czy to cenne zdjęcie rodzinne lub cenione zdjęcie babci i dzieci, nawet usunięty plik z ważnymi danymi może być przywrócony. Wystarczy kilka minut, aby przeprowadzić pełne skanowanie w celu odzyskania danych za pomocą jednego z narzędzi wymienionych poniżej. Nawet usunięte pliki można odzyskać, jeśli użyje się odpowiednich narzędzi.

Odtwarzanie danych spośród albumie Toń 5 planów.

Niezależnie od tego, czy Twój komputer PC lub laptop jest wyposażony w wewnętrzny półprzewodnikowy dysk twardy lub zewnętrzny dysk twardy oparty na interfejsie SATA, ważne jest, aby utworzyć kopię zapasową ważnych danych przed wykonaniem skanowania odzyskiwania danych na komputerze PC lub laptopie. Odzyskiwanie danych https://adventurer.com.pl/2021/08/14/odzyskiwanie-danych-z-androida-darmowe-programy-a-praca-fachowca/ Gwarantuje to, że bez względu na to, co się stanie po uszkodzeniu lub utracie komputera PC lub laptopa, dane nadal można odzyskać. Jeśli właśnie sformatowałeś swój dysk i przeprowadzasz skanowanie w poszukiwaniu danych, oto co należy zrobić.

Przywracanie danych z stronic sław aktualne umiesz skończyć wolnym kalendarzem.

Chociaż na rynku jest kilka dobrych „oficjalnych” narzędzi, nie zawsze są one najlepszym wyborem do odzyskiwania danych. Ponieważ niektóre napędy dyskowe mogą odczytywać tylko określone typy plików danych w określonych formatach, takich jak HD FAT lub DVD+R, należy przeprowadzić kontrolę dysku twardego za pomocą narzędzia diagnostycznego do odzyskiwania danych. W zależności od rodzaju awarii dysku może być konieczne wielokrotne sprawdzenie dysku lub sprawdzenie, czy metoda odzyskiwania danych będzie działać tylko z jednym dyskiem.

Odzyskiwanie danych zachwianie przystępne tudzież samoczynne.

Jeśli masz komputer Mac, możesz skorzystać z jednego z siedmiu darmowych narzędzi programowych do odzyskiwania danych, które są dostępne do pobrania. Programy te zostały stworzone specjalnie do użytku z systemem OS X i będą działać w każdej wersji systemu operacyjnego. Ich zadaniem jest odzyskiwanie danych z wielu różnych źródeł, w tym z dysków twardych, pamięci przenośnych i dysków zip. Niektóre programy są bardziej skuteczne niż inne w odzyskiwaniu danych, choć. Niektóre z czołowych nazw w branży oprogramowania to Recuva, Stellar Phoenix i PowerBI.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić jest pobranie kopii programu Data Rescue 2.5 z witryny Apple. Jest to jeden z lepszych programów dostępnych zarówno dla użytkowników Windows jak i Mac do odzyskiwania plików, które mogły zostać utracone. Będzie działać zarówno z iMac lub PC, chociaż wyniki dla tych ostatnich są często lepsze. Jeśli używasz MAC, zaleca się, aby również pobrać bezpłatną wersję Mac Data Recovery.

Jeśli masz mac, należy spojrzeć na gwiezdnego odzyskiwania danych dla konkretnych potrzeb. Stellar Phoenix jest jedną z najlepszych marek, jeśli chodzi o naprawę komputerów i odzyskiwanie danych. Jeśli jesteś w stanie połączyć się z Internetem, powinno być dobrze. Jeśli nie, będziesz musiał użyć kabla USB do podłączenia komputera do komputera, który ma zainstalowany program Stellar Phoenix. Po skonfigurowaniu z nim, po prostu uruchom program, a następnie podłącz swój mac do niego. Będziesz musiał zainstalować program na komputerze pierwszy, jeśli nie masz go jeszcze.

Odtwarzanie danych spośród pendrivnie pełnia mozesz przyrządzić oddzielnie.

Po masz zarówno program i mac podłączony, uruchom Stellar Phoenix i uruchom program. To powinno skanować dysk twardy i zlokalizować wszelkie pliki, które mogą być utracone. Przekonasz się, że będzie również sprawdzić swój mac dla wszelkich sterowników, które mogą być potrzebne, aby być w stanie korzystać z aplikacji oprogramowania do odzyskiwania danych. Jeśli wszystko jest w porządku, dostaniesz niektóre z odzyskanych danych właśnie wtedy i tam.

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, przekonasz się, że Stellar Phoenix jest doskonałym produktem zarówno dla użytkowników domowych, jak i biznesowych. Chociaż proces odzyskiwania jest szybszy, gdy wykonywane z programu, to nadal wymaga czasu bez względu na to, jaki system operacyjny używasz. Powinieneś spojrzeć na szczegółowe spojrzenie na to oprogramowanie i zobaczyć, czy jest to właściwe dla Twoich potrzeb odzyskiwania danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.